ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 1. TARAFLAR

Web Sitesi sahibi:

Ünvanı: Patista Fast Food – Ceyda Bozbey                                               

Adresi: Karaçayır Mah. Kutucular Sk. Yüksel Apt. No:8/Bolu

Telefon: 0374 215 16 17

E-posta: iletisim@patista.net

Üye

Adı: Otomatik gelecek

Adresi: Otomatik gelecek

Telefon: Otomatik gelecek

E-Posta: Otomatik gelecek

 1. KONU

Bu üyelik sözleşmesinin konusu; Patista Fast Food – Ceyda Bozbey ’in sahibi olduğu www.patista.net web sitesine üye olma şartlarının ve web sitesinin kullanımıyla ilgili temel esasların belirlenmesidir.

 1. ÜYELİK ŞARTLARI
  1. www.patista.net web sitesine üye olmak için;  istenilen üyelik bilgilerinin ve üyenin oluşturacağı şifrenin girilmesi, yasal ve sözleşmesel olarak gerekli onay ve izinler verilerek [Üye Ol] butonuna basılması gerekir.
  2. 13 yaşından küçükler www.patista.net’e  üye olamazlar ve sipariş veremezler. Kullanıcı, bu web sitesine üye olmakla 13 yaşından büyük olduğunu beyan ve kabul eder
  3. Bir üyenin birden fazla hesabı olamaz. Aksi halde hesapların üyeye bildirime gerek olmaksızın kapatılması veya dondurulması Patista’nın takdirindedir.
  4. www.patista.net üzerinden sadece kişisel tüketim amacına yönelik olarak tüketicilere ürün satışı yapılmaktadır.  Üye, www.patista.net üzerinden yapacağı alışverişin kişisel tüketime yönelik olduğunu kabul eder.
  5. Üye, www.patista.net internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin doğru olduğunu, bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle Patista’nın bir sorumluluğu olmadığını,  bilgilerin yanlış olması nedeniyle Patista’nın uğrayacağı zararı karşılayacağını beyan ve taahhüt eder.
  6. Üye, bu üyelik Sözleşmesi’ni tamamen okuduğunu ve içeriğini tamamen anlayıp tüm hükümlerini kabul ettiğini, ayrıca Websitesi’nde belirtilen diğer koşullara ve yürürlükteki mevzuata uygun davranacağını, aksi halde Patista Fast Food – Ceyda Bozbey tarafından üyeliğinin iptal edilebileceğini kabul ve taahhüt etmektedir.
  7. www.patista.net’de yayınlanmakta olan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme Metni İle Elektronik İleti Onayı metni bu üyelik sözleşmenin eki ve ayrılmaz parçasıdır. Bu sözleşmeyi onaylamak suretiyle üye olmayı kabul eden kullanıcı, Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme Metni ile Elektronik İleti Onayı metnini eksiksiz bir şekilde okuduğunu ve anladığını kabul ve beyan etmektedir.
 1. WEBSİTESİNİ KULLANIM ŞARTLARI
  1. Kullanıcı, üyelikle birlikte sahip olduğu kullanıcı adı ve şifresi gibi bilgilerin güvenliğinden kendisi sorumludur. Kullanıcının buna aykırı hareketinden kaynaklanan her türlü hukukî/idarî/cezaî sorumluluk münhasıran kullanıcıya aittir.
  2. Kullanıcının Patista ile yaptığı her türlü yazışmanın saklanması tamamen kullanıcının sorumluluğunda olup iş bu yazışmaların silinmesi ve/veya kaybolmasından Patista hiçbir hal ve surette sorumlu tutulamaz.
  3. Patista her ne sebeple olursa olsun Kullanıcı işleminin kesintiye uğraması, silinmesi, kaybolması, işlemde gecikme yaşanması, bilgisayar virüsü kapılması, izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, hırsızlık, kayıtların değiştirilmesi veya kullanılması hususunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu risklerden kaçınmak amacıyla gerekli önlemlerin alınması, Kullanıcı’nın sorumluluğundadır.
  4. www.patista.net internet sitesinden başka internet sitelerine bağlantı verilmesi halinde Patista, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri bağlantılardan hiç bir şekilde sorumluluğu değildir.
  5. Websitesi’nde Kullanıcılar tarafından beyan edilen, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen Kullanıcıların kişisel görüşleri olup görüş sahibini bağlar. Patista’nın Kullanıcı tarafından beyan edilen fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle Kullanıcının uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  6. www.patista.net web sitesinde yer alan fiyatları, görselleri, özellikleri, site kullanım koşullarını ve tüm diğer bilgileri önceden bildirime gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden düzenleme ve gerekli olması halinde yayına son verme hakkına sahip olan Patista, Websitesi aracılığıyla sunduğu hizmetleri dilediği zamanda ve şekilde değiştirebilir, sınırlayabilir veya sonlandırabilir. Sitede yapılacak değişiklikler yayımı tarihinde yürürlüğe girecek olup kullanıcı tarafından sitenin kullanılması ile iş bu değişiklikler kabul edilmiş sayılacaktır. Kullanıcı’nın Websitesi’ni kullanım imkanlarının herhangi bir şekilde kısıtlanmış veya sona ermiş olması, Kullanıcı’ya herhangi bir talep hakkı vermez.
  7. www.patista.net’de satışa sunulan ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları yalnızca internet sitesi için geçerli olup PATİSTA FAST FOOD mağazalarında veya diğer satış kanallarında geçerli değildir.

 FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI  

 1. Bu Websitesi’nde bulunan yazılar, resimler, markalar, işaretler, sayfa düzeni ve Websitesi’nin sunumu ile ilgili  her türlü Fikri Mülkiyet hakkı Patista Fast Food – Ceyda Bozbey’e aittir. Websitesi içeriğinde bulunan ürünlerin, tasarımların, resimlerin, metinlerin, video kliplerin, dosyaların, katalogların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır.
 2. Kullanıcı, Websitesi yazılım, donanım ve içeriğini çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla Patista Fast Food ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

BİLDİRİM VE TEBLİGAT ADRESİ

 1. Üyenin PATİSTA’ya bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal elektronik posta olarak kabul edilir.  PATİSTA tarafından, Üye’nin sadece yasal elektronik adresinden göndermiş olduğu elektronik postalar dikkate alınmaktadır.

SÖZLEŞMENİN FESHİ

 1. Üye dilediği zaman elektronik ortamda üyeliğini sonlandırabileceği gibi PATİSTA hiçbir gerekçe göstermeksizin üyeliği sonlandırmak sureti ile sözleşmeyi feshedebilir. Sözleşmenin feshi/üyeliğin sonlanması ile birlikte tarafların yedindeki kişisel veriler dahil her türlü veriler ve bilgiler KVKK ve sair mevzuat kapsamının gereklerine uygun olarak muhafaza edilir.

ÜYELİK ONAYI

Bu Üyelik Sözleşmesi’ni tamamen okuyup içeriğini tamamen anladığımı ve tüm hükümlerini kabul ettiğimi, ayrıca Websitesi’nde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme Metni İle Elektronik İleti Onayı bilgilendirme metnini okuyup anladığımı, tüm şartları kabul ederek www.patista.net‘e üye olmaya karar verdiğimi beyan ederek üyeliğimi onaylıyorum.

PATİSTA FAST FOOD – CEYDA BOZBEY                                                               ÜYE